Ay-yıldızlı ekibin yeni teknik direktörü Mircea Lucescu, Arda Turan ile İspanya'da görüştü..

İki ay önce yaptığı izahat ile milli ekip kariyerini noktalayan Arda Turan, Eylül ayında ay-yıldızlı formayı giyebilir. Milli ekibin yeni teknik direktörü Mircea Lucescu, yurtdışında oynayan futbolcularla yaptığı görüşme turuna Barcelonalı Arda Turan ile devam etti. Barcelona'nın Chapecoense ile oynadığı dostluk müsabakasının peşinden baş başa yemek yiyen ikilinin sohbeti olumlu bir havada geçti.

Arda, takımdaki atmosferden şikayet etti, Rumen teknik erkek de durumun farkında bulunduğunu ve bunu düzeltmek için çaba sarfededeğini söyledi. Lucescu ''Sen bu takımin kaptanısın'' diyerek Arda'ya ihtiyacı bulunduğunu belirtti. 30 yaşındaki futbolcu kati bir cevap vermese de olumsuz bir görüş de belirtmedi.

Lucescu'nun 2-5 Eylül tarihlerinde Ukrayna ve Hırvtasitan ile oynanacak 2018 Dünya Kupası elemele maçlarının aday kadrsouna Arda Turan'ı dahil etmesi planlanıyor.

Arda, 6 Haziran sabahı milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye hakaret edip saldırmış, aynı gün eski futbol direktörü Fatih Terim ile yaptığı görüşmenin peşinden milli takımı bırakmıştı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları